Zpět na úvodní stránku

Jste v sekci Nezapomeneme

English version
NAŠE HOLKY
NAŠI KLUCI
NEZAPOMENEME
ŠTĚŇATA
SÍŇ SLÁVY
KNIHY
ODKAZY
KONTAKT
NOVINKY


Sára

Anisa Arta Tetřeví dvůr - "Sára" odešla za mámou a dalšími příbuznými a zanechala nás tu plné vzpomínek na impozantní psí dámu, která měla ráda vždy o všem přehled. Klamala tělem, byla důstojná a silná, ale vevnitř velmi citlivá a křehká. Její pohled byl moudrý, stejně jako ona sama. Se Sárynkou odešla jedna etapa, kterou už nikdy nikdo nevrátí. Sáro, díky Tobě jsem zjistila jaký význam má slovní spojení klidná síla. Byla jsi mi velkou učitelkou a hlavně jsi byla mou trpělivou pozorovatelkou. Děkuji Ti za Tvou shovívavost v tom našem malicherném a trochu hloupém lidském světě. Ty jsi vždycky všechno věděla dřív než já. Nikdy na Tebe nezapomenu, stejně jako moje děti, které jsi viděla přicházet na svět.

6.5.2000 - 8.11.2014

Tracy

23. září nás opustila dlouholetá parťačka naší smečky Tracy. Ve svých patnácti letech a čtyřech měsících nás tady nechala vzpomínat. Byla houževnatá bojovnice, která nás naučila jak se nevzdávat. Tracynko, pozdravuj Fanynku a doufám, že si spolu budete hrát stejně, jako jste to dělaly doma. Odešla velká osobnost, i když se tak nejevila na první pohled, ale byla pro nás velkou učitelkou. Tracynko, bez Tebe už není doma nikdo žlutý a to je hodně znát. Děkujeme za to, že jsi nám několikrát ukázala, co vůle všechno dokáže, děkujeme, že jsme si zasloužili být po Tvém boku tolik let. Nikdy nezapomeneme na to, čím jsi nás obohatila. Budeš nám moc chybět.

24.5.1997 - 23.9.2012

Fany z Radíkovských šancí 12 let

14. října nás navždy opustila naše Fanynka. Ve svých třinácti letech odešla s tím, že se s ní uzavřela jedna naprosto zásadní etapa našeho života. Byla to ona, která nás přivedla k bezmezné lásce k labradorům, byla to ona, která způsobila, že jsme začali chovat a byla to ona, která nás tolik naučila v komunikaci s němou tváří. Fanuško, nikdy na Tebe nezapomeneme a děkujeme Ti za všechno, co jsi pro nás udělala. Kéž bychom mohli my říct, že jsme udělali alespoň z poloviny pro Tebe to, co jsi a znamenáš pro nás. Není dne, abychom nepomysleli na zakladatelku naší chovatelské stanice Fany z Radíkovských šancí.

28.7.1995 - 14.10.2008


STANDARD
ZDRAVÍ
VÝCH. A VÝCVIK
FOTOALBUM

[Naše holky] [Naši kluci][Nezapomeneme] [Štěňata][Síň slávy] [Odkazy] [Knihy] [Home]
[Novinky] [Kontakt] [Standard] [Zdraví] [Výchova a výcvik] [Fotoalbum]

Jafola corporation © 2014